0308.375UR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0308.375UR.
| Imagem |
| Package/Case | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead |
| Series | 308 | 308 | 308 | 308 | 308 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| FuseType | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount |
| CurrentRating(Amps) | 375mA | 375mA | 375mA | 375mA | 375mA |
| VoltageRating-AC | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V |
| VoltageRating-DC | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| Class | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C |
| BreakingCapacity@RatedVoltage | 50A | 50A | 50A | 50A | 50A |