045401.5MR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 045401.5MR.
| Imagem |
| Package/Case | |||||
| Series | NANO²® 454 | NANO²® 454 | NANO²® 454 | NANO²® 454 | NANO²® 454 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| CurrentRating(Amps) | 1.5 A | 1.5 A | 1.5 A | 1.5 A | 1.5 A |
| VoltageRating-AC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| VoltageRating-DC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| MeltingI²t | 50A | 50A | 50A | 50A | 50A |
| ApprovalAgency | 3.65 | 3.65 | 3.65 | 3.65 | 3.65 |
| OperatingTemperature | CSA, PSE, UL | CSA, PSE, UL | CSA, PSE, UL | CSA, PSE, UL | CSA, PSE, UL |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |