Littelfuse Inc. 046703.5NRHF
Número da peça
046703.5NRHF
Fabricante
Littelfuse Inc.
Categoria:
Sicherungen
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.046703.5NRHF.pdf
Descrição
FUSE BRD MNT 3.5A 32VAC/VDC 0603
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 046703.5NRHF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 046703.5NRHF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 046703.5NRHF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 046703.5NRHF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 467 467 467 467 467
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
CurrentRating(Amps) 3.5 A 3.5 A 3.5 A 3.5 A 3.5 A
VoltageRating-AC 32 V 32 V 32 V 32 V 32 V
VoltageRating-DC 32 V 32 V 32 V 32 V 32 V
ResponseTime Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow
MeltingI²t 35A 35A 35A 35A 35A
ApprovalAgency 0.4306 0.4306 0.4306 0.4306 0.4306
OperatingTemperature CSA, UR CSA, UR CSA, UR CSA, UR CSA, UR
Color -55°C ~ 90°C -55°C ~ 90°C -55°C ~ 90°C -55°C ~ 90°C -55°C ~ 90°C