API Delevan Inc. 0925-153J
Número da peça
0925-153J
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.0925-153J.pdf
Descrição
FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 0925-153J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 0925-153J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0925-153J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0925-153J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 0925-153J pin diagram, 0925-153J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem 0925-101K 0925-121K 0925-151K 0925-181K 0925-221K
Número da peça 0925-101K 0925-121K 0925-151K 0925-181K 0925-221K
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 0925 0925 0925 0925 0925
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 115 mA 115 mA 115 mA 115 mA 115 mA
Current-Saturation(Isat) 115mA 115mA 115mA 115mA 115mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 3.4Ohm Max 3.4Ohm Max 3.4Ohm Max 3.4Ohm Max 3.4Ohm Max
Q@Freq 38 @ 2.5MHz 38 @ 2.5MHz 38 @ 2.5MHz 38 @ 2.5MHz 38 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant 30MHz 30MHz 30MHz 30MHz 30MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz