API Delevan Inc. 1008-681J
Número da peça
1008-681J
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
2-SMD, J-Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.1008-681J.pdf
Descrição
FIXED IND 680NH 760MA 260MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 1008-681J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 1008-681J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1008-681J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1008-681J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 1008-681J pin diagram, 1008-681J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem 1008-153J 1008-100K 1008-120K 1008-150K 1008-180K
Número da peça 1008-153J 1008-100K 1008-120K 1008-150K 1008-180K
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 1008 1008 1008 1008 1008
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 760 mA 760 mA 760 mA 760 mA 760 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 260mOhm Max 260mOhm Max 260mOhm Max 260mOhm Max 260mOhm Max
Q@Freq 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 175MHz 175MHz 175MHz 175MHz 175MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz