API Delevan Inc. 103-271FS
Número da peça
103-271FS
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard, 2 Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.103-271FS.pdf
Descrição
FIXED IND 270NH 650MA 230MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 103-271FS on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 103-271FS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103-271FS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103-271FS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 103-271FS pin diagram, 103-271FS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem 103-180K 103-220K 103-270K 103-330K 103-390K
Número da peça 103-180K 103-220K 103-270K 103-330K 103-390K
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 103 103 103 103 103
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 270 nH 270 nH 270 nH 270 nH 270 nH
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
CurrentRating(Amps) 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 230mOhm Max 230mOhm Max 230mOhm Max 230mOhm Max 230mOhm Max
Q@Freq 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 375MHz 375MHz 375MHz 375MHz 375MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz