API Delevan Inc. 103-562HS
Número da peça
103-562HS
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard, 2 Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.103-562HS.pdf
Descrição
FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 103-562HS on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 103-562HS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103-562HS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103-562HS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 103-562HS pin diagram, 103-562HS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem 103-180K 103-220K 103-270K 103-330K 103-390K
Número da peça 103-180K 103-220K 103-270K 103-330K 103-390K
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 103 103 103 103 103
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 5.6 µH 5.6 µH 5.6 µH 5.6 µH 5.6 µH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 220 mA 220 mA 220 mA 220 mA 220 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 2Ohm Max 2Ohm Max 2Ohm Max 2Ohm Max 2Ohm Max
Q@Freq 22 @ 7.9MHz 22 @ 7.9MHz 22 @ 7.9MHz 22 @ 7.9MHz 22 @ 7.9MHz
Frequency-SelfResonant 55MHz 55MHz 55MHz 55MHz 55MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz