API Delevan Inc. 103-821HS
Número da peça
103-821HS
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard, 2 Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.103-821HS.pdf
Descrição
FIXED IND 820NH 430MA 530MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 103-821HS on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 103-821HS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103-821HS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103-821HS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 103-821HS pin diagram, 103-821HS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem 103-180K 103-220K 103-270K 103-330K 103-390K
Número da peça 103-180K 103-220K 103-270K 103-330K 103-390K
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 103 103 103 103 103
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 430 mA 430 mA 430 mA 430 mA 430 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 530mOhm Max 530mOhm Max 530mOhm Max 530mOhm Max 530mOhm Max
Q@Freq 22 @ 25MHz 22 @ 25MHz 22 @ 25MHz 22 @ 25MHz 22 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 160MHz 160MHz 160MHz 160MHz 160MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz