API Delevan Inc. 103R-121HS
Número da peça
103R-121HS
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.103R-121HS.pdf
Descrição
FIXED IND 120NH 880MA 125MOHM SM
Product details
1. How to order 103R-121HS on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 103R-121HS price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103R-121HS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103R-121HS.
7.How to contact us to get technical supports, such as 103R-121HS pin diagram, 103R-121HS datasheet?
Series 103R 103R 103R 103R 103R
Inductance 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 880 mA 880 mA 880 mA 880 mA 880 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 125mOhm Max 125mOhm Max 125mOhm Max 125mOhm Max 125mOhm Max
Q@Freq 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 750MHz 750MHz 750MHz 750MHz 750MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz