API Delevan Inc. 103R-151HS
Número da peça
103R-151HS
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.103R-151HS.pdf
Descrição
FIXED IND 150NH 745MA 175MOHM SM
Product details
1. How to order 103R-151HS on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 103R-151HS price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103R-151HS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103R-151HS.
7.How to contact us to get technical supports, such as 103R-151HS pin diagram, 103R-151HS datasheet?
Series 103R 103R 103R 103R 103R
Inductance 150 nH 150 nH 150 nH 150 nH 150 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 745 mA 745 mA 745 mA 745 mA 745 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 175mOhm Max 175mOhm Max 175mOhm Max 175mOhm Max 175mOhm Max
Q@Freq 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz 25 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 650MHz 650MHz 650MHz 650MHz 650MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz