Sanyo Denki America Inc. 109E1724F5D01
Número da peça
109E1724F5D01
Fabricante
Sanyo Denki America Inc.
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.109E1724F5D01.pdf
Descrição
DC AXIAL FAN 172X51MM LOCK
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 109E1724F5D01 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 109E1724F5D01 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 109E1724F5D01?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 109E1724F5D01.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series San Ace 172 San Ace 172 San Ace 172 San Ace 172 San Ace 172
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC
Size/Dimension Round - 172mm Dia Round - 172mm Dia Round - 172mm Dia Round - 172mm Dia Round - 172mm Dia
Width 51.00mm 51.00mm 51.00mm 51.00mm 51.00mm
StaticPressure 0.382 in H2O (95.1 Pa) 0.382 in H2O (95.1 Pa) 0.382 in H2O (95.1 Pa) 0.382 in H2O (95.1 Pa) 0.382 in H2O (95.1 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 42.0dB(A) 42.0dB(A) 42.0dB(A) 42.0dB(A) 42.0dB(A)
Power(Watts) 8.4 W 8.4 W 8.4 W 8.4 W 8.4 W