1551WTBK.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1551WTBK.
| Imagem |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | 1551W | 1551W | 1551W | 1551W | 1551W |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ContainerType | Enclosure | Enclosure | Enclosure | Enclosure | Enclosure |
| Size/Dimension | 2.360 L x 2.360 W (59.94mm x 59.94mm) | 2.360 L x 2.360 W (59.94mm x 59.94mm) | 2.360 L x 2.360 W (59.94mm x 59.94mm) | 2.360 L x 2.360 W (59.94mm x 59.94mm) | 2.360 L x 2.360 W (59.94mm x 59.94mm) |
| Height | 0.870 (22.10mm) | 0.870 (22.10mm) | 0.870 (22.10mm) | 0.870 (22.10mm) | 0.870 (22.10mm) |
| Area(LxW) | 5.56in² (35.9cm²) | 5.56in² (35.9cm²) | 5.56in² (35.9cm²) | 5.56in² (35.9cm²) | 5.56in² (35.9cm²) |