1590BBLG.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1590BBLG.
| Imagem |
| Número da peça | 1590A | 1590B | 1590G | 1590BB | 1590C |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 1590 | 1590 | 1590 | 1590 | 1590 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ContainerType | Stomp Box | Stomp Box | Stomp Box | Stomp Box | Stomp Box |
| Size/Dimension | 4.705 L x 3.701 W (119.50mm x 94.00mm) | 4.705 L x 3.701 W (119.50mm x 94.00mm) | 4.705 L x 3.701 W (119.50mm x 94.00mm) | 4.705 L x 3.701 W (119.50mm x 94.00mm) | 4.705 L x 3.701 W (119.50mm x 94.00mm) |
| Height | 1.339 (34.00mm) | 1.339 (34.00mm) | 1.339 (34.00mm) | 1.339 (34.00mm) | 1.339 (34.00mm) |
| Area(LxW) | 17.3in² (112cm²) | 17.3in² (112cm²) | 17.3in² (112cm²) | 17.3in² (112cm²) | 17.3in² (112cm²) |
| Design | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included |
| Color | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| Thickness | 0.089 (2.26mm) | 0.089 (2.26mm) | 0.089 (2.26mm) | 0.089 (2.26mm) | 0.089 (2.26mm) |