Taiwan Semiconductor Corporation 1.5KE91CAHA0G
Número da peça
1.5KE91CAHA0G
Fabricante
Taiwan Semiconductor Corporation
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
DO-201AA, DO-27, Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.1.5KE91CAHA0G.pdf
Descrição
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 1.5KE91CAHA0G on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 1.5KE91CAHA0G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5KE91CAHA0G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE91CAHA0G.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V
Voltage-Breakdown(Min) 86.5V 86.5V 86.5V 86.5V 86.5V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 125V 125V 125V 125V 125V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 12.6A 12.6A 12.6A 12.6A 12.6A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)