2201/20BR-1000.pdf
| Imagem |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) |
| Voltage | 150V | 150V | 150V | 150V | 150V |
| OperatingTemperature | 80°C | 80°C | 80°C | 80°C | 80°C |