Microchip Technology 25LC128-E/SN
Número da peça
25LC128-E/SN
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
Speicher
Pacote
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.25LC128-E/SN.pdf
Descrição
IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 25LC128-E/SN on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 25LC128-E/SN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25LC128-E/SN?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 25LC128-E/SN.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM
Technology EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM
MemorySize 128Kb (16K x 8) 128Kb (16K x 8) 128Kb (16K x 8) 128Kb (16K x 8) 128Kb (16K x 8)
MemoryInterface SPI SPI SPI SPI SPI
ClockFrequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz
WriteCycleTime-WordPage 5ms 5ms 5ms 5ms 5ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V