Remington Industries 28UL1007SLDORA250
Número da peça
28UL1007SLDORA250
Fabricante
Remington Industries
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.28UL1007SLDORA250.pdf
Descrição
HOOK-UP SOLID 28AWG ORG 250'
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 28UL1007SLDORA250 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 28UL1007SLDORA250 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 28UL1007SLDORA250?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG
ConductorStrand Solid Solid Solid Solid Solid
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm)
Length 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m)
Voltage 300V 300V 300V 300V 300V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C