API Delevan Inc. 3094-391JS
Número da peça
3094-391JS
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
2-SMD
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.3094-391JS.pdf
Descrição
FIXED IND 390NH 700MA 100MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 3094-391JS on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 3094-391JS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3094-391JS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3094-391JS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 3094-391JS pin diagram, 3094-391JS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case 2-SMD 2-SMD 2-SMD 2-SMD 2-SMD
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 3094 3094 3094 3094 3094
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 390 nH 390 nH 390 nH 390 nH 390 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max
Q@Freq 70 @ 50MHz 70 @ 50MHz 70 @ 50MHz 70 @ 50MHz 70 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant 220MHz 220MHz 220MHz 220MHz 220MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz