Bourns Inc. 3252X-1-203MLF
Número da peça
3252X-1-203MLF
Fabricante
Bourns Inc.
Categoria:
Trimmpotentiometer
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.3252X-1-203MLF.pdf
Descrição
TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 3252X-1-203MLF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 3252X-1-203MLF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3252X-1-203MLF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms
Power(Watts) 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C