TE Connectivity Passive Product 35606M8JT
Número da peça
35606M8JT
Fabricante
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.35606M8JT.pdf
Descrição
RES 3560 6M8 5%
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 35606M8JT on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 35606M8JT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 35606M8JT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 35606M8JT.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 35606M8JT pin diagram, 35606M8JT datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series 3560, CGS 3560, CGS 3560, CGS 3560, CGS 3560, CGS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 6.8 MOhms 6.8 MOhms 6.8 MOhms 6.8 MOhms 6.8 MOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 6W 6W 6W 6W 6W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.457 L x 0.270 W (11.60mm x 6.85mm) 0.457 L x 0.270 W (11.60mm x 6.85mm) 0.457 L x 0.270 W (11.60mm x 6.85mm) 0.457 L x 0.270 W (11.60mm x 6.85mm) 0.457 L x 0.270 W (11.60mm x 6.85mm)
Height-Seated(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)