Littelfuse Inc. 3KP200C-B
Número da peça
3KP200C-B
Fabricante
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
P600, Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.3KP200C-B.pdf
Descrição
TVS DIODE 200VWM 345.66VC P600
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 3KP200C-B on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 3KP200C-B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3KP200C-B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3KP200C-B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 3KP200C-B pin diagram, 3KP200C-B datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 3KP 3KP 3KP 3KP 3KP
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 200V 200V 200V 200V 200V
Voltage-Breakdown(Min) 210.6V 210.6V 210.6V 210.6V 210.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 345.66V 345.66V 345.66V 345.66V 345.66V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 9.1A 9.1A 9.1A 9.1A 9.1A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)