Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3PLBR3L-048.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Green | Green | Green | Green | Green |
| LensColor | Green | Green | Green | Green | Green |
| LensTransparency | - | - | - | - | - |
| Ratings | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC |
| Voltage | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Current | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) |
| LensSize | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia |