Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3PLBR7L-110.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow |
| LensColor | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless |
| LensTransparency | - | - | - | - | - |
| Ratings | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage | 110V | 110V | 110V | 110V | 110V |
| Current | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) | 0.87 (22.00mm) |
| LensSize | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia | 29.80mm Dia |