4379-151JS.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4379-151JS.
| Imagem |
| Package/Case | 2-SMD | 2-SMD | 2-SMD | 2-SMD | 2-SMD |
| Series | 4379 | 4379 | 4379 | 4379 | 4379 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 150 nH | 150 nH | 150 nH | 150 nH | 150 nH |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| CurrentRating(Amps) | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 30mOhm Max | 30mOhm Max | 30mOhm Max | 30mOhm Max | 30mOhm Max |
| Q@Freq | 79 @ 25MHz | 79 @ 25MHz | 79 @ 25MHz | 79 @ 25MHz | 79 @ 25MHz |
| Frequency-SelfResonant | 490MHz | 490MHz | 490MHz | 490MHz | 490MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz |