API Delevan Inc. 4379-332JS
Número da peça
4379-332JS
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
2-SMD
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.4379-332JS.pdf
Descrição
FIXED IND 3.3UH 330MA 460MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 4379-332JS on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 4379-332JS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4379-332JS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4379-332JS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 4379-332JS pin diagram, 4379-332JS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case 2-SMD 2-SMD 2-SMD 2-SMD 2-SMD
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 4379 4379 4379 4379 4379
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 330 mA 330 mA 330 mA 330 mA 330 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 460mOhm Max 460mOhm Max 460mOhm Max 460mOhm Max 460mOhm Max
Q@Freq 100 @ 7.9MHz 100 @ 7.9MHz 100 @ 7.9MHz 100 @ 7.9MHz 100 @ 7.9MHz
Frequency-SelfResonant 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz