TE Connectivity Raychem Cable Protection 44A0111-18-2-MX
Número da peça
44A0111-18-2-MX
Fabricante
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.44A0111-18-2-MX.pdf
Descrição
HOOK-UP DL WALL STRND 18AWG RED
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 44A0111-18-2-MX on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 44A0111-18-2-MX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 44A0111-18-2-MX?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
WireGauge 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG
ConductorStrand 19/30 19/30 19/30 19/30 19/30
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.065 (1.65mm) 0.065 (1.65mm) 0.065 (1.65mm) 0.065 (1.65mm) 0.065 (1.65mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.0031 (0.080mm) 0.0031 (0.080mm) 0.0031 (0.080mm) 0.0031 (0.080mm) 0.0031 (0.080mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C