44A0111-26-0-US.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| WireGauge | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG |
| ConductorStrand | 19/38 | 19/38 | 19/38 | 19/38 | 19/38 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.034 (0.86mm) | 0.034 (0.86mm) | 0.034 (0.86mm) | 0.034 (0.86mm) | 0.034 (0.86mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.0031 (0.080mm) | 0.0031 (0.080mm) | 0.0031 (0.080mm) | 0.0031 (0.080mm) | 0.0031 (0.080mm) |
| Length | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |