| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.078 (1.98mm) | 0.078 (1.98mm) | 0.078 (1.98mm) | 0.078 (1.98mm) | 0.078 (1.98mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.005 (0.13mm) | 0.005 (0.13mm) | 0.005 (0.13mm) | 0.005 (0.13mm) | 0.005 (0.13mm) |
| Length | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 2500V | 2500V | 2500V | 2500V | 2500V |