50A02SS-TL-E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 50A02SS-TL-E.
| Imagem |
| Fabricante | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| TransistorType | PNP | PNP | PNP | PNP | PNP |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 400 mA | 400 mA | 400 mA | 400 mA | 400 mA |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |
| VceSaturation(Max)@IbIc | 120mV @ 10mA, 100mA | 120mV @ 10mA, 100mA | 120mV @ 10mA, 100mA | 120mV @ 10mA, 100mA | 120mV @ 10mA, 100mA |
| DCCurrentGain(hFE)(Min)@IcVce | 200 @ 10mA, 2V | 200 @ 10mA, 2V | 200 @ 10mA, 2V | 200 @ 10mA, 2V | 200 @ 10mA, 2V |
| Power-Max | 200 mW | 200 mW | 200 mW | 200 mW | 200 mW |
| Frequency-Transition | 690MHz | 690MHz | 690MHz | 690MHz | 690MHz |
| OperatingTemperature | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) |