Skyworks Solutions Inc. 511JCA250M000AAG
Número da peça
511JCA250M000AAG
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.511JCA250M000AAG.pdf
Descrição
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order 511JCA250M000AAG on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 511JCA250M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA250M000AAG?
Frequency 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 23mA 23mA 23mA 23mA 23mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)