520M05CT19M2000.pdf
| Imagem |
| Series | 520 | 520 | 520 | 520 | 520 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | TCXO | TCXO | TCXO | TCXO | TCXO |
| Frequency | 19.2 MHz | 19.2 MHz | 19.2 MHz | 19.2 MHz | 19.2 MHz |
| Function | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| FrequencyStability | ±500ppb | ±500ppb | ±500ppb | ±500ppb | ±500ppb |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 2mA | 2mA | 2mA | 2mA | 2mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) |