CTS-Frequency Controls 520M10HA40M0000
Número da peça
520M10HA40M0000
Fabricante
CTS-Frequency Controls
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.520M10HA40M0000.pdf
Descrição
XTAL OSC VCTCXO 40.0000MHZ SNWV
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 520M10HA40M0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 520M10HA40M0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 520M10HA40M0000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 520 520 520 520 520
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz
Function - - - - -
Output Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±1ppm ±1ppm ±1ppm ±1ppm ±1ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 2.5mA 2.5mA 2.5mA 2.5mA 2.5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)