Skyworks Solutions Inc. 531FC622M080DG
Número da peça
531FC622M080DG
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.531FC622M080DG.pdf
Descrição
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order 531FC622M080DG on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 531FC622M080DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 531FC622M080DG?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Frequency 622.08 MHz 622.08 MHz 622.08 MHz 622.08 MHz 622.08 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 98mA 98mA 98mA 98mA 98mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)