Skyworks Solutions Inc. 550AE983M040DGR
Número da peça
550AE983M040DGR
Fabricante
Skyworks Solutions Inc.
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
6-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.550AE983M040DGR.pdf
Descrição
XTAL OSC VCXO 983.0400MHZ LVPECL
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 550AE983M040DGR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 550AE983M040DGR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 550AE983M040DGR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Si550 Si550 Si550 Si550 Si550
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 983.04 MHz 983.04 MHz 983.04 MHz 983.04 MHz 983.04 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 130mA 130mA 130mA 130mA 130mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)