TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0111-22-6
Número da peça
55A0111-22-6
Fabricante
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.55A0111-22-6.pdf
Descrição
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 5000'
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 55A0111-22-6 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 55A0111-22-6 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55A0111-22-6?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 55A0111-22-6.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG
ConductorStrand 19/34 19/34 19/34 19/34 19/34
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.043 (1.09mm) 0.043 (1.09mm) 0.043 (1.09mm) 0.043 (1.09mm) 0.043 (1.09mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C