55PC0813-22-9.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 55PC0813-22-9.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| WireGauge | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG |
| ConductorStrand | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.049 (1.24mm) | 0.049 (1.24mm) | 0.049 (1.24mm) | 0.049 (1.24mm) | 0.049 (1.24mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) |
| Length | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |
| OperatingTemperature | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C |