Microchip Technology 5KP64CAE3/TR13
Número da peça
5KP64CAE3/TR13
Fabricante
Microchip Technology
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.5KP64CAE3/TR13.pdf
Descrição
TVS DIODE 64VWM 103VC P600
Product details
1. How to order 5KP64CAE3/TR13 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 5KP64CAE3/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5KP64CAE3/TR13?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 64V 64V 64V 64V 64V
Voltage-Breakdown(Min) 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 103V 103V 103V 103V 103V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 48.5A 48.5A 48.5A 48.5A 48.5A
Power-PeakPulse 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW)