Littelfuse Inc. 5KP70CA-B
Número da peça
5KP70CA-B
Fabricante
Littelfuse Inc.
Ficha técnica
5KP70CA-B.pdf
Descrição
TVS DIODE 70VWM 113VC P600
Product details
1. How to order 5KP70CA-B on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 5KP70CA-B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5KP70CA-B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 5KP70CA-B.
7.How to contact us to get technical supports, such as 5KP70CA-B pin diagram, 5KP70CA-B datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 5KP 5KP 5KP 5KP 5KP
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 70V 70V 70V 70V 70V
Voltage-Breakdown(Min) 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 113V 113V 113V 113V 113V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 45.1A 45.1A 45.1A 45.1A 45.1A
Power-PeakPulse 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW)