CTS-Frequency Controls 653P20003C2T
Número da peça
653P20003C2T
Fabricante
CTS-Frequency Controls
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
6-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.653P20003C2T.pdf
Descrição
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 653P20003C2T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 653P20003C2T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 653P20003C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 653P20003C2T.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 653 653 653 653 653
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 88mA 88mA 88mA 88mA 88mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)