Grayhill Inc. 71BSF30-02C05S
Número da peça
71BSF30-02C05S
Fabricante
Grayhill Inc.
Categoria:
Drehschalter
Pacote
Ficha técnica
71BSF30-02C05S.pdf
Descrição
SWITCH ROTARY
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 71BSF30-02C05S on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 71BSF30-02C05S price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71BSF30-02C05S?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 71 71 71 71 71
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 5 5 5 5 5
IndexStops Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofDecks 2 2 2 2 2
NumberofPolesperDeck 2 2 2 2 2
CircuitperDeck DP5T DP5T DP5T DP5T DP5T
ContactTiming Shorting (MBB) Shorting (MBB) Shorting (MBB) Shorting (MBB) Shorting (MBB)
CurrentRating(Amps) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC)
VoltageRating-AC 115 V 115 V 115 V 115 V 115 V
VoltageRating-DC 30 V 30 V 30 V 30 V 30 V
ActuatorType Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia)
ActuatorLength 9.53mm 9.53mm 9.53mm 9.53mm 9.53mm