CTS Resistor Products 744C083181JTR
Número da peça
744C083181JTR
Fabricante
CTS Resistor Products
Categoria:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Pacote
2012, Concave, Long Side Terminals
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.744C083181JTR.pdf
Descrição
RES ARRAY 4 RES 180 OHM 2012
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 744C083181JTR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 744C083181JTR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 744C083181JTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 744C083181JTR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series 744 744 744 744 744
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 180 180 180 180 180
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm)