74F2240QC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74F2240QC.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 74F | 74F | 74F | 74F | 74F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofElements | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| NumberofBitsperElement | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| InputType | - | - | - | - | - |
| OutputType | 3-State | 3-State | 3-State | 3-State | 3-State |
| Current-OutputHighLow | 15mA, 12mA | 15mA, 12mA | 15mA, 12mA | 15mA, 12mA | 15mA, 12mA |
| Voltage-Supply | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V |