74F845SCX.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74F845SCX.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 74F | 74F | 74F | 74F | 74F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | 8:8 | 8:8 | 8:8 | 8:8 | 8:8 |
| OutputType | Tri-State | Tri-State | Tri-State | Tri-State | Tri-State |
| Voltage-Supply | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V |
| IndependentCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| DelayTime-Propagation | 8.1ns | 8.1ns | 8.1ns | 8.1ns | 8.1ns |
| Current-OutputHighLow | 24mA | 24mA | 24mA | 24mA | 24mA |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |