82A0111-20-9.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 82A0111-20-9.
| Imagem |
| Número da peça | 82A0111-16-9 | 82A0111-12-9 | 82A0111-8-9 | 82A0111-4-9 | 82A0111-20-9 |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | 154/42 | 154/42 | 154/42 | 154/42 | 154/42 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.004 (0.09mm) | 0.004 (0.09mm) | 0.004 (0.09mm) | 0.004 (0.09mm) | 0.004 (0.09mm) |
| Length | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |