Renesas Electronics America Inc 8N3SV75FC-0124CDI
Número da peça
8N3SV75FC-0124CDI
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoria:
Takt/Timing – Programmierbare Timer und Oszillatoren
Pacote
6-CLCC
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.8N3SV75FC-0124CDI.pdf
Descrição
IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order 8N3SV75FC-0124CDI on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 8N3SV75FC-0124CDI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8N3SV75FC-0124CDI?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Count - - - - -
Frequency 75MHz 75MHz 75MHz 75MHz 75MHz
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V
Current-Supply 120 mA 120 mA 120 mA 120 mA 120 mA
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C