Microchip Technology A42MX36-CQ208B
Número da peça
A42MX36-CQ208B
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
Embedded – FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Pacote
208-BFCQFP with Tie Bar
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.A42MX36-CQ208B.pdf
Descrição
IC FPGA 176 I/O 208CQFP
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order A42MX36-CQ208B on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the A42MX36-CQ208B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A42MX36-CQ208B?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MX MX MX MX MX
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofLABs/CLBs - - - - -
NumberofLogicElements/Cells - - - - -
TotalRAMBits 2560 2560 2560 2560 2560
NumberofI/O 176 176 176 176 176
NumberofGates 54000 54000 54000 54000 54000
Voltage-Supply 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V