ADA1000F-30-GR.pdf
| Imagem |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | ADA (1000W) | ADA (1000W) | ADA (1000W) | ADA (1000W) | ADA (1000W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 30V | 30V | 30V | 30V | 30V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 600W (1005W Forced Air) | 600W (1005W Forced Air) | 600W (1005W Forced Air) | 600W (1005W Forced Air) | 600W (1005W Forced Air) |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 88% | 88% | 88% | 88% | 88% |