AFFC-050-05-051-11.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC |
| NumberofConductors | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Pitch | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) |
| Length | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) |
| Length-ExposedEnds | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) |