AFFC-100-12-457-11.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC |
| NumberofConductors | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| Pitch | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) |
| Length | 18.0 (457.2mm) | 18.0 (457.2mm) | 18.0 (457.2mm) | 18.0 (457.2mm) | 18.0 (457.2mm) |
| Length-ExposedEnds | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) |