AP7354D-45W5-7.pdf
| Imagem |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA | 0.35V @ 150mA |
| Current-Output | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |